Midland Park Jr./Sr. Honor Roll

2018-2019

Quarter 2

 

Superintendent’s List


12th Grade

Matthew Bonnecaze

Meaghan Healy

Jillian Hosier

Emma Lein

Colleen Long

Noelle Mena

Mackenzie O'Hanlon

George Schmidt

Claire Sheridan


‚Äč

11th Grade

Nicholas Fastuca

Andrew Krag

Theresa Olson

 

10th Grade

Sarah Reicher

 

9th Grade

Irakli Dokhnadze


 

12th Grade

Principal’s List

Shannon Burger

David Kruis

Jacquelyn Lelinho

Olivia Mancuso

Angela Veleski

Matthew Weisbrot

Kevin Wilckens



Highest Honors

Mairead Campbell

Taylor DeYoung

Josephine Dragonetti

Ryan Gibbons

Katy Hartmann

Cristiana Mollica

Bryan Naranjo

Matthew Rossnagel

Anne Skudera

Julia Smith

Joseph Tuosto

Helena Van Vliet

Jacob Vander Pyl

Jacqueline Velasquez



Honor Roll

Rachael Balala

Olivia Benecz

Jonathan Buffa

Kendra Cirino

Andrew Connelly

Jessica Faber

Lyle Harpster

Sarah Kennedy

Timothy Meima

Sean Peterson

Carson Renick

Jillian Ringor

Tajanna Samuels

Leah Tashian

Sabrina Vander Wiele

Angelo Veleski

Allison Vreeland


11th Grade

Principal’s List

Henrique Barbosa

Gustave Bickert

William Bonnecaze

Emilie Ghalam

Deborah Gonzalez

Hannah Zbierski



Highest Honors

Isabella Dazza

Amir Elias

Alyssa Genao

Leland Gutkin

Faith Kennedy

Garrett Opderbeck

Nicholas Schiavo

Ronald Sgambati

Ebony Tenecela

Josephine Thomas

Lauren Timoney



Honor Roll

Zachary Baker

Olivia Borenzo

Rebecca Caccamo

Josylin Cancio

Lauren Carroll

Kenzie Cieri

Sean DeMarco

Matthew Diani

Gabrielle Esposito

Nicholas Fiore

Elizabeth Herlihy

Vinz Ibalio

Mackenzie Kamp

Adrianna Kearney

Daniel Keegan

Maya Loken

Gillian Luberoff

Benjamin McDonald

Brianna Naranjo

Avery Odell

Nicole Passero

Nolan Polanco

Adem Skenderi



10th Grade

Principal’s List

Grace Adamo

Julia Calderone

Diego Gonzalez

Shae Minicucci

Benjamin Schaefer



Highest Honors

Olivia Calderone

Caitlin Coughlin

Carlie Messner

Jocelyn Triolo

Mathew Umano

Robert Vallone



Honor Roll

Adrianna Amos

Stella Barbagiannis

Ashleigh Biswurm

Chiara Brenna

Bianca Caprio

Kelsey Caraballo

Owen Casse

Alexander Coun

Kyle Eldridge

Kerri Feuilly

Sara Fonticoba

Serena Gomez

Maya Grskovic

Robert Hill

Karalyn Hosier

Christopher Jenne

Thomas Kelly

Eliana Kim

Violetta Kowalczyk

Emma Mercadante

Matthew Papapietro

Gibran Perez

Anthony Sasso

Nicole Stoehr

Noah Van Vliet

Sarah Vander Pyl

Emily Wallace

James Wilckens



9th Grade

Principal’s List

Grace Gallagher

Aiden Mader

Matthew Martinez

Benjamin Nam

Sophia Rosenthal

Holly Zbierski



Highest Honors

Megan DeMarco

Tara Hall

Michael Herlihy

Zhiani Jenkins

Max Meyer

Russell Pigg

Cristian Recalde

Mary Rodriguez

Gemma Rosso

Matthew Salas



Honor Roll

Jason Ballen

Christopher Canellas

Darico Castillo

Alyssa Cornetta

Hailey Desbiens

 Julia Garcia

Emily Hagopian

Allison Hallak

Dean Harpster

Thomas Holland

James Holm

Avery Kasbarian

Thomas Kennedy

McKinley Lynn

Victoria Manata

Carolyn McCourt

Anastasia Miniotis

Morgan O'Malley

Maeve Parkhurst

Brandi Shortway

Victoria Tarleton

Victor Triolo

Paige Tuozzo



8th Grade

Principal’s List

Nicole Brenkert

Stephania Granados

Evan Grskovic

Anja Lubbe

Grace Mahoney

Ava Memmelaar

Julianne Mena

Olivia Morrison

Toby Reicher

Katherine Roman

Alexa Schaefer

Ryan Shepperd

Abigail Sonderfan

Benen Sullivan

Kateri Sullivan

Tyler Zikos



Highest Honors

Jorge Hernandez

Ella Marron

Gessel Miranda

Alexander Peppes



Honor Roll

Quintin Arinzeh

Isabella Asencio

Jack Bricca-Hall

Luke Brogan

Marcus Catuogno

Giana Delmas

Zachary Dennis

Daniel Fells

Michael Feuilly

Alexander Losquadro

Brendan O'Keefe

Giana Solorzano

Robert Vander Pyl

Nicholas Wheaton

Dylan Zikos


7th Grade

Principal’s List

Olivia Dell'Aglio

Wilson Dhalwani

Victoria Guarini

Alina Muric

Christina Saliba

Patrick Stern



Highest Honors

James Caltabellatta

Samantha Cebulski

Anna Duffy

Eleanor Eliya

Jared Galicia

Jadelyn Guzman

Grace Pagano

Ella Sharo

Corey Stein

Elizabeth Vander Plaat



Honor Roll

Jeremy Amos

Kelly Ballen

William Beckmann

Richelle Chitic

Nicholas Doumas

Declan Feehan

Sean Fells

Benjamin Folignani

Jake Gombas

Matthew Hong

Shahd Hussein

Jeyshca Ingles

Hawa Kaba

Sydney Kearney

Patrick Leonard

Ethan Ludena

Tim Marcenco

Sean Murray

William Odell

Ashley Pigg

Benjamin Ruffin

Albana Skenderi

Sophia Southey

Brian Tarleton

Samantha Tuozzo

Stephen Vander Wiele

Andrew Wilson


Website by SchoolMessenger Presence. © 2019 West Corporation. All rights reserved.